izmir Hasta Bakıcı Alya Danışmanlık İnsan Kaynakları

 Ana sayfa > izmir Hasta Bakıcı Alya Danışmanlık İnsan Kaynakları

Alya İzmir Danışmanlık Hizmetleri

Hasta Bakıcı

Yaşlı Bakıcı

Çocuk Bakıcı

Bebek Bakıcı

Ev Temizliği

Alya İzmir Danışmanlık ;2006 yılından bu yana, kazandığımız engin tecrübemizle bakıcı talebinde bulunan ailelerimizin bakıcı taleplerini karşılayarak ailelerin beklentilerine uygun bakıcı bulmasına aracılık ettik.Firmamızın büyüme stratejisi, başvuran ailelerimizin ihtiyaçları ile en zengin bakıcı portföyü oluşmuştur.Vazgeçemeyeceğimiz ilkelerimiz ve gelecek planlarımız…‘Ailenin beklentilerine göre en iyi bakıcı adayını yönlendirip en iyi aracılık hizmetini vermek’ vazgeçemeyeceğimiz en önemli ilkemiz ve misyonumuzdur. ‘Bulunduğumuz sektör içerisinde tüm bakıcı firmaları tarafından referans model alınan bir firma olabilmek’ ise gelecek ile ilgili en büyük planımız ve vizyonumuzdur.Beklentilerinize uygun bakıcıyı hızlıca aynı gün içinde size sunarız.3 ay içinde eleman sınırı olmaksızın bakıcınızı, personelinizi değiştirebilirsiniz.Yardımcı personelimiz sizinle her aşamada kolaylık sağlayarak ilerler.60.000 kayıtlı CV arasında size en uygun adayı sunarız.Size sunduğumuz tüm personeller referanslıdırYabancı uyruklu personeller oturma izinlidir.Türk uyruklu elemanların son tarihli güncel kimlik fotokopisi, adli sicil temiz evrakı ve ikametgâhlarını size teslim ederiz.Gerektiğinde eleman seçimleriniz için evinize veya iş yerlerinize taksi yol ücreti ödemeniz karşılığında özel servis yapabiliriz.Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR'a bağlı 1290 nolu izin belgeli kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz.Bizim için müşteri memnuniyeti önemlidir.Alya İzmir Danışmanlık olarak , bakıcıya ihtiyaç duyan hasta ve hasta yakınları (Yaşlı ve yaşlı yakınları) İzmir Başta olmak üzere , Türkiye’nin 81 ilinde tüm ilçelere, A.B.D. , Almanya, İngiltere ve olmak üzere birçok ülkeye hizmet veriyor. 16 yıldır hizmet verdiğimiz bu sektörde referanslarımız ve müşteri memnuniyetimiz ile ön plana çıkmaya devam etmekteyiz , hasta ve hasta yakınlarımızın sağlığı ve memnuniyeti her şeyden önce gelen firmamızda güven , kalite , iş hassasiyeti , profesyonellik ve hijyen ön plandadır.Hasta yakınlarımızdan aldığımız bilgiler doğrultusunda hastalarımızın genel durumuna göre alanında profesyonel olan sertifikalı, deneyimli, referanslı hasta bakıcı yönlendirmekteyiz.Hasta bakıcı ve yaşlı bakıcılarımızın her birinin güleryüzlü, pratik, işinin ehli ve hijyene önem veren sağlıklı kişilerden olmasına önem vermekteyiz.Alya İzmir Danışmanlık olarak hasta bakıcı , yaşlı bakıcı , çocuk bakıcı , bebek bakıcı, refakat ve ev temizliği hizmetlerinde sektöründe en iyisi olmaya devam etmekteyiz.

  • izmir Hasta Bakıcı Alya Danışmanlık İnsan Kaynakları

  •   Merkez: Donanmacı Mah. Yalı Blv. Eren İşhanı No:224 Kat:4
    İzmir / Karşıyaka
  •   Şube: Konak Alsancak Cumhuriyet Bulvarı Martı Apartmanı No 161 Kat 7 Daire 7 (2. Kordon Dokuz Eylül rektörlük karşısı)
    Konak/İzmir
  •   0232 364 12 00
  •   0507 399 00 35
  •   alya-danismanlik@outlook.comiskur

Alya İzmir Dan. İnsan Kayn. Değ. Tic. Lt. Şti. Özel İstihdam Bürosu Olarak 15/11/2021-14/11/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 10.11.2021 tarih ve 1671 sayılı karar uyarınca 1290 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz.
Türkiye İş Kurumu İzmir İl Müdürlüğü: (0232) 441 11 03
Türkiye iş Kurumu İzmir Çalışma ve İş Kurumu Konak Hizmet Merkezi : (0 232) 441 10 41